adwokat Michał Słomka i adwokat Edyta Kwiecień

Adwokat Michał Słomka od kilkunastu lat prowadzi własną kancelarię specjalizującą się w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym szczególności prawa rodzinnego.

W ramach wykonywanej praktyki adwokackiej zajmuje się doradztwem prawnym oraz prowadzeniem spraw na rzecz swoich Klientów – od pierwszych konsultacji poprzez wszystkie etapy postępowania sądowego aż do etapu wykonania orzeczenia. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kilku krakowskich kancelariach, wcześniej zaś w krakowskim sądzie, stąd szczególnie bliska jest mu problematyka kompleksowego prowadzenia spraw sądowych.

Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz członkiem Krakowskiej Izby Adwokackiej.

Edyta Kwiecień – adwokat i prawnik kanonista – prowadzi własną kancelarię adwokacką, specjalizując się przede wszystkim w prawie rodzinnym, spadkowym i kościelnym.

Od 2012r. świadczy nieprzerwanie pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, przez okres 5 lat kierowała również zespołem prawników w kancelarii doradztwa prawnego. Swą praktykę zawodową skupia przede wszystkim na reprezentowaniu Klientów w postępowaniach sądowych i kompleksowym prowadzeniu zleconych Jej spraw.

Zamiłowanie do zawodu adwokata i pasja prawnicza przekładają się na zaangażowanie, cierpliwość i poświęcenie przy wykonywanych czynnościach.

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz
absolwentką Wydziału Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w
Krakowie.

Ze względu na zamiłowanie do prawa rodzinnego i skupienie swej praktyki przede wszystkim na tym obszarze posiadamy odpowiednie doświadczenie, znajomość przepisów i praktyki ich stosowania przez sądy.

Świadomość specyfiki postępowań rozwodowych i rodzinnych skutkuje umiejętnością pracy z ludzkimi emocjami, wsłuchania się w potrzeby Klienta i zapewnienia wsparcia w całym procesie.

Z uwagi na złożoność spraw rodzinnych współpracujemy ze specjalistami z innych dziedzin m.in. z detektywem, psychologiem, rzeczoznawcą majątkowym i notariuszem.

Skomplikowane i wielowątkowe sprawy rodzinne prowadzone są w duecie – zróżnicowane spojrzenie na sprawę, połączenie kobiecej zawziętości i męskiej kalkulacji nakierowane na osiągnięcie celu Klienta.

Adwokacki duet oparty na rzetelności, profesjonalizmie, pasji do zawodu i absolutnym zaufaniu.

W czym możemy pomóc?

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy prawnej doświadczonego adwokata rozwodowego to zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią w Krakowie - adw. Michał Słomka - tel. 784 425 405 lub [email protected], adw. Edyta Kwiecień - tel. 789 235 660 lub [email protected].