Kancelaria Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka działa od 2012 roku. Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą oferującą najwyższą jakość usług na rynku prawniczym. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną przy wszelkiego rodzaju sprawach o rozwód, separację, alimenty i podział majątku.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, potrafimy słuchać, a przede wszystkim bardzo skutecznie działać na płaszczyźnie prawnej. Staramy się zrozumieć potrzeby naszych Klientów i sprostać ich oczekiwaniom. Zapewniamy wsparcie i uczestnictwo w negocjacjach, a także szeroko rozumianą pomoc w wyjaśnianiu skomplikowanych procedur i zagadnień.

Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom nasi Klienci zyskują pewność doboru najkorzystniejszych rozwiązań. Jesteśmy szczególnie usatysfakcjonowani, gdy nasi Klienci odnajdują spokój i zadowolenie w tak trudnym okresie jakim jest rozwód.

Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy według najwyższych standardów, dbając nie tylko o etykę adwokacką, porządek i terminowość, ale także o zachowanie tajemnicy zawodowej.

Nasza kancelaria gwarantuje rzetelną obsługę każdej prowadzonej sprawy, a także osiągniecie jak najkorzystniejszych dla Państwa warunków. Współpracując z naszą kancelarią możecie Państwo być pewni, że na każdym etapie postępowania, o Państwa sprawy dba profesjonalny i doświadczony adwokat rozwodowy.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy prawnej doświadczonego adwokata rozwodowego to zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią w Krakowie - tel. +48 517 278 198 lub [email protected]